Türkçe Öğretmek İstiyorum | Türkçe öğretmek istiyorum.

Merhaba,

Sitemize hoş geldiniz. Sitemiz, hem Türkçe öğrenmek isteyenlere hem de Türkçeyi yabancı dil olarak öğretmek isteyenlere nitelikli ve ücretsiz materyal sunabilmeyi amaçlamaktadır. Bu bağlamda sistemde karşılaşacağınız eğitim materyallerinin işinize yarayacağını umut ediyoruz.

Sistemimiz TÜBİTAK desteğiyle kuruldu, şu an için sadece A1 düzeyi ile sınırlıdır. Geliştirme çalışmalarımız hâlâ devam ediyor. Nihai hedefimiz öğrenenlere Türkçe öğrenme hazırbulunuşluk düzeylerine göre farklılaşabilen içerik sunabilmek ve Türkçe öğretmek isteyenlere bu konuda bir rehber hazırlamak.

Bu bağlamda siz eğitimcilerin görüşlerini çok önemsiyoruz. Sizlerden alacağımız geri dönütleri daha iyi değerlendirebilmek ve ilerideki olası işbirlikleri için kayıt formu hazırladık. Çalıştığınız kurum, uzmanlık alanınız ve yaş cinsiyet gibi birkaç demografik bilgiyi bizlerle paylaşmanızı rica ediyoruz. Sisteme kayıtlı kişisel bilgileriniz sadece sizin tarafınızdan görüntülenebilir. Bu bilgiler 3. şahıslarla hiçbir şekilde paylaşılmayacaktır. Bilgileriniz, Yaşar Üniversitesi sunucularında güvence altındadır.

Herhangi bir sorunuz, endişeniz veya sorununuz varsa, lütfen turkce@yasar.edu.tr adresinden proje ekibimiz ile irtibata geçiniz.

Faydalı olması dileğiyle,

Proje Ekibi